Culinair weekendje weg in hotels en hotelarrangementen Weekendje weg in sfeervolle hotels en hotelarrangementen
 
 
 
 
  Keurmerk Qshops  
« Terug naar zoekresultaten
Fletcher Hotel-Restaurant Het Veluwse Bos
(Apeldoorn/Beekbergen - Gelderland - Nederland)
 
  • Land: Nederland
  • Streek: Gelderland
  • Plaats: Apeldoorn/Beekbergen


Hotelfaciliteiten:
Lounge
Oplaadpunt elektrische fietsen
Internet
Fietsverhuur
Restaurant
Parkeer gelegenheid
Bar
Terras
Arrangement v.a. €44,50 p.p. per nacht

: 6.7 (229 beoordelingen)

Kies uit onze hotelarrangementen en aanbiedingen:


  • » 3-daags Culinair Verwen Arrangement
    2 nachten
    v.a. €109,- p.p.
  • » 3-daags Fiets en Wandel Arrangement
    2 nachten
    v.a. €94,- p.p.
  • » 3-daags Fietsen met Hemelvaart
    2 nachten
    v.a. €149,- p.p.
  • » 3-daags Hou van Holland Arrangement
    2 nachten
    v.a. €89,- p.p.
  • » 3-daags Prettig Pinksterweekend
    2 nachten
    v.a. €189,- p.p.
  • » 3-daags Romantisch Arrangement
    2 nachten
    v.a. €94,- p.p.
  • » 4-daags Hemelvaart Mini Vakantie
    3 nachten
    v.a. €239,- p.p.

Omschrijving Fletcher Hotel-Restaurant Het Veluwse Bos

Fletcher Hotel-Restaurant Het Veluwse Bos is een mooi gerenoveerd 3-sterren hotel gelegen in een natuurrijke omgeving. Het hotel is modern ingericht en heeft een knusse en gastvrije sfeer.

In Fletcher Hotel Het Veluwse Bos vindt u een knusse lounge, gezellige bar en terras. In Restaurant Het Veluwse Bos kunt u genieten van gevarieerde diners. In de knusse lounge is er ruimte om rustig te lezen of televisie te kijken. De gezellige bar, voorzien van biljart, is een gezellige plek om te ontspannen onder het genot van een lekker drankje. Bij mooi weer is het terras de ideale plek voor ontspanning.

De receptie, de lounge en het restaurant zijn volledig vernieuwd en hebben een frisse uitstraling. Het hotel beschikt tevens over een eigen gratis parkeerplaats en er is de mogelijkheid om elektrische fietsen op te laden. Bij het hotel kunt u fietsen huren zodat u van de prachtige omgeving kunt genieten. Fletcher Hotel-Restaurant Het Veluwse Bos biedt de gasten gratis draadloos internet aan.

Ligging:
Fletcher Hotel-Restaurant Het Veluwse Bos is rustig gelegen aan de rand van Beekbergen. Het hotel ligt op zeer korte afstand van Nationaal Park De Veluwe.

Kamers:
Fletcher Hotel-Restaurant Het Veluwse Bos beschikt over 44 comfortabele hotelkamers welke volledig zijn gerenoveerd. De kamers hebben een nette badkamer en een vernieuwd interieur.

    • Comfort Kamer
    • De tweepersoonskamers comfort met douche zijn sfeervol ingericht en voorzien van een telefoon met directe buitenlijn, een televisie, wekkerradio, kluisje en een badkamer met douche en toilet.

Overige informatie:

» Babybedje: aanwezig (€ 10,- per nacht)
» Huisdieren: toegestaan (€ 10,- p.n.)

Maaltijden:
De menukaart is uitgebreid en biedt diverse verrukkelijke gerechten. Naast de menukaart is er ook een wijnkaart aanwezig. Met specifieke diëten kan rekening worden gehouden.

In het restaurant wordt tevens het ontbijtbuffet gepresenteerd. Het ontbijtbuffet biedt een ruime keuze aan vers brood, kaas, vleeswaren, zoete waren, zuivel en fruit. Het ontbijtbuffet is beschikbaar vanaf 7 uur (in het weekend 8 uur).

» Naam van restaurant: Het Veluwse Bos

Hotelfaciliteiten:
Lounge
Oplaadpunt elektrische fietsen
Internet (gratis WiFi)
Fietsverhuur (€ 10,- p.d.)
Parkeer gelegenheid (gratis)
Bar
Terras
Restaurant

Bezienswaardigheden:

Weekendje weg Zeeland - Fletcher Hotel-Restaurant Het Veluwse Bos in Beekbergen:
Vanuit het hotel is natuurgebied De Veluwe goed te ontdekken. Het hotel ligt langs diverse fietsroutes en is ook ideaal als startpunt voor wandeltochten. Naast genieten van de natuur zijn er ook genoeg andere activitetien in de buurt, zoals een bezoek aan musea, winkelsteden en attractieparken.

Tips voor uw weekendje weg in Beekbergen:
» Kröller-Müller Museum
» Paleis Het Loo
» Apeldoorn
» Arnhem
» De Apenheul
» Dierenpark Burgers’ Zoo
» Nationaal Park De Hoge Veluwe
» Pretpark Koningin Juliana Toren
» De Loenense Watervallen
» Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem
» Thermen Bussloo

Foto's

Check-in tijd: 14 uur

Check-out tijd: 11 uur

Toeristenbelasting:
Prijzen van hotel kamers en arrangementen zijn exclusief toeristenbelasting: € 2,- p.p.p.n.

Arrangement:
loading

Aantal personen
Volw.
Kinderen


Waarom bij ons boeken?

 geen boekingskosten
 pas betalen in het hotel
 laagste prijsgarantie
 geen credit card nodig

Culinair weekend weg - gastronomische midweek - hotelarrangement met diners - hotelaanbieding half pension - hotel inclusief maaltijden

 

Culinaire hotels en gastronomische midweek of weekend arrangementen - hotels inclusief maaltijden:

culinair weekend weg of gastronomisch midweek hotel arrangement - hotel half pension
   

Gastronomisch hotelarrangement, weekendje weg met culinair diner of hotel met half pension diners: